PIE7.24807.62.0

Vakuumpumpe, bremseanlegg PIERBURG Volvo 30731825

PIERBURG

Original Pierburg servopumpe med tetningsring

Sendes fra Larvik innen 5-9 dager
2589,00 NOK
inkl. MVA
-
+

Teknisk informasjon

Tilkoblingsantall1
Tilleggsvaremed tetningsring
skuPIE7.24807.62.0

OEM

VOLVO 30731825
VOLVO 31375106
VOLVO 8699237
VOLVO 30677904
VOLVO 31219463
VOLVO 8658230

Passer til

Merke/Modell/VersjonEffektMotorkodeÅrsmodell
VOLVO S60 I (384) 2.4 CDI85KW/116HKD 5244 T310.2003 - 12.2005
VOLVO S60 I (384) 2.4 D90KW/122HKD 5244 T605.2005 - 12.2006
VOLVO S60 I (384) 2.4 D93KW/126HKD 5244 T703.2005 - 04.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 D96KW/130HKD 5244 T205.2001 - 04.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 D120KW/163HKD 5244 T507.2005 - 12.2009
VOLVO S60 I (384) 2.4 D5120KW/163HKD 5244 T01.2001 - 04.2010
VOLVO S60 I (384) 2.4 D5136KW/185HKD 5244 T403.2005 - 04.2010
VOLVO S60 II (134) D3120KW/163HKD 5204 T204.2010 - 12.2014
VOLVO S60 II (134) D5151KW/205HKD 5244 T1004.2010 - 12.2011
VOLVO S60 II (134) D5 AWD151KW/205HKD 5244 T1004.2010 - 12.2011
VOLVO S80 I (184) 2.4 D96KW/131HKD 5244 T210.2001 - 07.2006
VOLVO S80 I (184) 2.4 D5120KW/163HKD 5244 T08.2001 - 07.2006
VOLVO S80 II (124) 2.4 D120KW/163HKD 5244 T503.2006 - ...
VOLVO S80 II (124) 2.4 D129KW/175HKD 5244 T1401.2010 - 03.2011
VOLVO S80 II (124) D3 / D4120KW/163HKD 5204 T201.2010 - ...
VOLVO S80 II (124) D5136KW/185HKD 5244 T403.2006 - ...
VOLVO S80 II (124) D5151KW/205HKD 5244 T1001.2010 - ...
VOLVO S80 II (124) D5 AWD136KW/185HKD 5244 T401.2007 - ...
VOLVO S80 II (124) D5 AWD151KW/205HKD 5244 T1001.2010 - ...
VOLVO V60 (155; 157) D3 / D4120KW/163HKD 5204 T207.2010 - 12.2014
VOLVO V60 (155; 157) D5151KW/205HKD 5244 T1007.2010 - 12.2011
VOLVO V60 (155; 157) D5 AWD151KW/205HKD 5244 T1007.2010 - 12.2011
VOLVO V70 II (285) 2.4 CDI90KW/122HKD 5244 T607.2005 - 12.2008
VOLVO V70 II (285) 2.4 D93KW/126HKD 5244 T704.2005 - 12.2008
VOLVO V70 II (285) 2.4 D96KW/131HKD 5244 T207.2001 - 08.2007
VOLVO V70 II (285) 2.4 D5120KW/163HKD 5244 T501.2001 - 12.2008
VOLVO V70 II (285) 2.4 D5136KW/185HKD 5244 T404.2005 - 12.2008
VOLVO V70 II (285) 2.4 D5 AWD120KW/163HKD 5244 T507.2002 - 08.2007
VOLVO V70 II (285) 2.4 D5 AWD136KW/185HKD 5244 T405.2005 - 08.2007
VOLVO V70 III (135) 2.4 D120KW/163HKD 5244 T504.2007 - 12.2010
VOLVO V70 III (135) 2.4 D129KW/175HKD 5244 T1404.2009 - 12.2010
VOLVO V70 III (135) D3 / D4120KW/163HKD 5204 T203.2010 - 12.2015
VOLVO V70 III (135) D5136KW/185HKD 5244 T404.2007 - 12.2009
VOLVO V70 III (135) D5151KW/205HKD 5244 T1010.2008 - 12.2011
VOLVO V70 III (135) D5 AWD136KW/185HKD 5244 T404.2007 - 12.2009
VOLVO V70 III (135) D5 AWD151KW/205HKD 5244 T1012.2009 - 12.2011
VOLVO XC60 (156) 2.4 D129KW/175HKD 5244 T1404.2009 - 12.2010
VOLVO XC60 (156) 2.4 D / D3 / D4 AWD120KW/163HKD 5244 T505.2008 - 02.2017
VOLVO XC60 (156) D3 / D4120KW/163HKD 5204 T203.2010 - 12.2014
VOLVO XC60 (156) D5 AWD136KW/185HKD 5244 T405.2008 - 12.2009
VOLVO XC60 (156) D5 AWD151KW/205HKD 5244 T1007.2009 - 06.2011
VOLVO XC70 Cross Country (295) 2.4 D5 AWD136KW/185HKD 5244 T412.2005 - 08.2007
VOLVO XC70 Cross Country (295) 2.4 D5 XC AWD120KW/163HKD 5244 T09.2002 - 08.2007
VOLVO XC70 II Stasjonsvogn (136) 2.4 D129KW/175HKD 5244 T1406.2009 - 12.2010
VOLVO XC70 II Stasjonsvogn (136) 2.4 D / D4 AWD120KW/163HKD 5244 T508.2007 - ...
VOLVO XC70 II Stasjonsvogn (136) D3120KW/163HKD 5204 T204.2010 - 12.2015
VOLVO XC70 II Stasjonsvogn (136) D5 AWD136KW/185HKD 5244 T404.2007 - 12.2009
VOLVO XC70 II Stasjonsvogn (136) D5 AWD151KW/205HKD 5244 T1004.2009 - 12.2011
VOLVO XC90 I (275) D3 / D5120KW/163HKD 5244 T504.2009 - 12.2014
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD120KW/163HKD 5244 T510.2007 - 12.2010
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD120KW/163HKD 5244 T510.2002 - 12.2006
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD136KW/185HKD 5244 T404.2005 - 12.2010
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD147KW/200HKD 5244 T1801.2011 - 12.2014
VOLVO XC90 I (275) D5 AWD155KW/211HKD 5244 T1811.2013 - 09.2014
LAND ROVER Range Rover IV (L405) 5.0 4x4276KW/375HK508PN12.2013 - ...